Podmínky ochrany osobních údajů

I. Úvodní ustanovení

 1. Tyto obchodní podmínky (dále jen “obchodní podmínky”) upravují práva a povinnosti mezi prodávajícím Lucie Jelínková, IČ: 02397889, fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona, se sídlem Koulova 1598/14, Praha 6 (dále jen “prodávající”) a kupujícím (dále jen “kupující”), při uzavírání kupních smluv prostřednictvím e-shopu na webové stránce www.charluu.cz (dále jen “e-shop”).
 2. Kontaktní údaje prodávajícího:
  • Email: luu@charluu.cz

II. Informace o produktech a cenách

 1. Prodávající nabízí výrobky z kameniny a jiné doplňky. Informace o produktech, včetně cen jednotlivých produktů a jejich hlavních vlastností, jsou uvedeny u jednotlivých produktů v e-shopu. Ceny jsou uvedeny včetně daně z přidané hodnoty (DPH) a všech souvisejících poplatků.
 2. Prodávající si vyhrazuje právo změnit ceny produktů uvedené v e-shopu. Změna ceny se však nevztahuje na již uzavřené kupní smlouvy.

III. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

 1. Kupující objednává produkty prostřednictvím e-shopu vyplněním objednávkového formuláře.
 2. Kupní smlouva je uzavřena okamžikem, kdy prodávající potvrdí přijetí objednávky kupujícímu na jeho e-mailovou adresu.

IV. Platební podmínky

 1. Kupující může za objednané produkty zaplatit následujícími způsoby:
  • Bankovním převodem
  • Kreditní kartou
  • Apple Pay

V. Dodací podmínky

 1. Prodávající doručuje produkty kupujícímu prostřednictvím Zásilkovny. Cena dopravy se odvíjí od země, kam bude zásilka zaslána.
 2. Osobní odběr je možný v Praze v Dejvicích na adrese Koulova 1598/14.

VI. Odstoupení od smlouvy

 1. Kupující má právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu.
 2. Právo odstoupit od smlouvy se nevztahuje na zboží vyrobené na zakázku podle specifikací kupujícího nebo na zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího.
 3. Zboží musí být vráceno nepoškozené, neopotřebené a v původním obalu, pečlivě zabalené, aby nedošlo k poškození během přepravy, na adresu Koulova 1598/14, Praha 6, popř. při osobní domluvě lze zaslat na pobočku Zásilkovny (Packety).
 4. Náklady spojené s vrácením zboží hradí kupující. V případě reklamace hradí náklady na vrácení zboží prodávající.

VII. Reklamační podmínky

 1. Kupující je povinen zboží prohlédnout bezprostředně po jeho převzetí a případné vady nahlásit prodávajícímu do 3 dnů. Při převzetí zboží od dopravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalu a v případě jakýchkoli závad toto neprodleně oznámit dopravci a zaznamenat do předávacího protokolu.
 2. Reklamaci lze uplatnit pouze na vady způsobené výrobou nebo přepravou. Reklamace se nevztahují na poškození způsobené nesprávným zacházením kupujícím, jako je pád na tvrdý povrch (např. kachličky), úder, kopnutí, nebo náraz do jiného předmětu.
 3. V případě reklamace kontaktujte prodávajícího na e-mailovou adresu luu@charluu.cz s popisem závady a číslem objednávky, kde se domluvíte na postupu a zaslání zboží zpět.
 4. Reklamační lhůta je 24 měsíců, ale záruka se vztahuje pouze na vady způsobené výrobou, ne na poškození od zákazníka, protože se jedná o křehké zboží.

VIII. Ochrana osobních údajů

 1. Prodávající zpracovává osobní údaje kupujícího v souladu s platnými právními předpisy a zásadami ochrany osobních údajů uvedenými na webových stránkách e-shopu.
 2. Osobní údaje jsou zpracovávány za účelem vyřízení objednávek a plnění práv a povinností z kupní smlouvy.

IX. Závěrečná ustanovení

 1. Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 24.5.2023 a nahrazují všechny předchozí obchodní podmínky.
 2. Prodávající si vyhrazuje právo tyto obchodní podmínky měnit. Nové obchodní podmínky budou zveřejněny na webových stránkách e-shopu a vstupují v platnost dnem jejich zveřejnění.